Hakkımızda

1972 yılında Malatya Bakırcılar Çarşısında Üstün Nalburiye adıyla Kazım KAÇAR tarafından köklü bir başlangıçla adım atan firmamız, o günden bu yana sektörde 48 yılı aşkın tecrübesiyle öne çıkıyor. Malatya'nın Demir, Sac ve Profil sektöründeki öncüsü olarak, üstün kalite ve geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetini sağlamayı kendimize ilke edindik.

Teknolojinin ilerlemesi ve talep oranındaki artış, sac ve profil ürünlerinde çeşitliliği beraberinde getirdi. Bu doğrultuda, 2013 yılında kendi markamızla yolumuza devam ederek, Kaçarlar Metal İnş. Tht. Mak. Hadde. Oto. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şirketi olarak sektördeki varlığımızı daha da güçlendirdik.

Firmamız, müşteri memnuniyetini gözeterek zengin bir ürün yelpazesi oluşturmak için sürekli olarak teknolojiyi ve yenilikleri takip ediyor. Bu sayede, sunduğumuz hizmetin kalitesini artırarak, müşterilerimize daha üst düzeyde bir deneyim sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Kurumsal stratejimizin temel değerleri arasında yenilikçilik, tutarlık, esneklik, şeffaflık, kalite, sorumluluk, müşteri odaklılık ve ekip çalışması bulunmaktadır. Metal, sac ve profil sektörleri başta olmak üzere tüm faaliyet alanlarında girişimciliğimiz, saygınlığımız ve gücümüzle öne çıkıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin hayatında fark yaratmak ve onlara en iyi hizmeti sunmaktır.

Kaçarlar Metal olarak, sizlere sektördeki en iyi ürünleri sunarken, güvenilirliğimiz ve kalitemizden ödün vermeden, her zaman en iyisini sağlama kararlılığımızı sürdüreceğiz.

Detaylı bilgi için websitemizi inceleyebilirsiz.